O mnie

Hej!

Jestem dietetykiem klinicznym z zawodu ale przede wszystki z pasji. Tytuł uzyskałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jednak prawdziwą skarbnicą wiedzy okazała się praca z Pacjentami. Uświadomiła mi, że nie należy kurczowo trzymać się utartych schematów leczenia, ale  przede wszystkim szukać rozwiązań skrojonych na miarę danej osoby.

Na codzień pracuje z dziećmi autystycznymi i nadpobudliwymi. Jest to niezwykłe doświadczenie obserwować przemiany jakie dokonują się u nich na skutek prostych, ale przede wszystkim sprawdzonych i bezpiecznych metod żywieniowych i suplementacyjnych.

 

Oprócz aktywnej pracy w gabinecie jestem również nauczycielem, który z ogromną pasją dzieli się  zdobytą wiedzą. Staram się aby moje osobiste doświadczenia w pracy z Pacjentami stanowiły inspirację dla przyszłych adeptów tej jakże trudnej sztuki, a także były imulsem do przecierania nowych szlaków, które w znaczący sposób mogą odmienić życie każdego z Nas. Co z resztą dobitnie podkreśla myśl brytyjskiego pisarza Philipa Stanhope:

„Wiedzy nabywa się czytając książki, lecz wiedzę najpotrzebniejszą – znajomość świata – zdobywa się czytając w żywych ludziach i studiując wszystkie ich wydania”